+420 777 337 707 poradna@zasklem.com

SVÉPOMOCNÁ OTCOVSKÁ SKUPINA

22. 1. 2020

SVÉPOMOCNÁ OTCOVSKÁ SKUPINA

Jednou za měsíc, vždy v pondělí od 16h do 18h, se v prostorách Za sklem o.s.-Zlín setkávají tatínci dětí s poruchou autistického spektra (dále jen PAS), v takzvané SVÉPOMOCNÉ OTCOVSKÉ SKUPINĚ. Vede jí místopředseda organizace a také otec dítěte s PAS pan Jiří Bílek a speciální pedagožka paní Jarmila Vidlářová.

Téma setkání pokaždé vyplyne z aktuálních situací, které rodiče se svými dětmi s PAS prožívají. Svépomocné skupiny jsou založené na vzájemné pomoci a podpoře. Členové jsou totiž propojeni podobnou zkušeností. Tatínci se tak mohou vzájemně podělit o své pocity související s vyčerpávající péčí o dítě s PAS a uniknout na chvíli ze své reality. Zjištění, že člověk není ve své situaci sám, přináší mnohdy obrovskou úlevu.

Svépomocná otcovská skupina v Za sklem o.s.-Zlín se snaží svým členům tak poskytnout prostor pro výměnu názorů ale i pro vytvoření nových pohledů na řešení daného problémů.
Pokud byste se chtěli do této skupiny přihlásit, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailové adresy: sas@zasklem.com